Nanotechnology
for surface protection
604 723 723
Mo - Th: 9:00 - 17:00
Fr: 9 - 15 hod.

PRINCIP NANOTECHNOLOGIE
   1. Homepage
   2. NOVÁ ŘADA

   NOVÁ ŘADA  2021

   Nová řada nanopolitur Pikatec pro rok 2021

   Vývoj produktů naší společnosti se neustále vylepšuje na základě našich poznatků i požadavků klientů.

   Společnost Pikatec má velmi široký záběr (pole) působnosti, a to nejen v automobilovém a dopravním průmyslu, domácnostech, administrativních budovách, nemocnicích, lodích apod. Působí také v průmyslu, například chrání turbíny v elektrárnách, bazénová centra, pivovary, továrny, a výrobní podniky.

   Tyto zkušenosti promítáme do neustálého vylepšování vlastností našich produktů, a to i pro soukromý sektor, například domácnosti či soukromé vozy. Ani rok 2021 nebude výjimkou.

    

   Nová řada nanopolitur Pikatec 2021 přináší kromě běžného vylepšení hlavně nové prvky v ochraně povrchů:

   • Třístupňová ochrana proti UV záření. Konkrétně se zde jedná o významné zesílení ochrany proti degradaci a blednutí povrchů pomocí UV stabilizátorů, ochranu proti hydrolýze (rozkladné reakce), tepelnou a světelnou stabilizaci (HALS), a v neposlední řadě ochranu proti stárnutí a křehnutí materiálů.
   • Zcela nová je možnost vytvrzovat politury v infra tunelech. Proces polymerizace ochranných politur se významně optimalizuje a dochází k pevnějšímu síťování struktur. V praxi to znamená, že se zvyšuje trvalá účinnost a zkracuje doba tuhnutí nanesených ochranných politur. Tím se eliminuje možnost vniknutí nežádoucích prvků do tuhnoucích politur, zejména vlhkosti, chemikálií i nečistot. Kdo aplikuje nanokosmetiku doma, tento úkon se jej netýká a platí postupy uvedené v jednotlivých návodech. Případně zde existuje možnost nechat nano ochranu, kterou si zákazníci aplikovali sami, v příslušném aplikačním centru vytvrdit dodatečně jako doplňkovou službu.
   • Dvoustupňová ochrana skel. Našim chemikům se podařilo implementovat do přípravku Protect Glass další stupeň koncentrované ochrany, která zajistí perfektní hydrofobitu u oken.
   • Zlepšení mechanické kluznosti povrchů. Nově se v našich politurách nachází aditivace, která mechanicky zlepšuje kluznost nanokosmetiky Pikatec, čímž se některým druhům nežádoucích elementů, zhoršuje možnost ulpívání na chráněných površích.

   Od této chvíle je na našich stránkách možné zakoupit pouze tuto obohacenou modelovou řadu pro rok 2021 - to se týká veškerých dostupných politur i čistících prostředků.

    


   Visit an application center in your vicinity:
   Visit an application center:
   All centers
   Log-in form
   Log-in name:
   Log-in password:
   Forgotten passwordNew registration
   My account
   Sign outOrdersSetting up the account
   českyenglishSlovensky
   Data processing
   Hide